Horari d'entrenament SPARTANS

Entrenador VICTOR

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE
20:00 - 21:30 AIGUA 15:45 - 17:45 AIGUA 15:45 - 17:15 AIGUA 15:45 - 17:45 AIGUA 15:45 - 17:15 AGUA 08:00 - 10:00 AIGUA
18:30 - 19:45 FISIC 18:00 - 19:15 FISIC 17:30 - 18.45 FISIC 18:00 - 19:00 FISIC 17:30 - 18:45  FISIC 10:15 - 11:30 FISIC

Nedadors/es

Martí Alio, Joel Alvaro, Franc Carmona, Naiara Fernández, Pol Giménez, Pol Jiménez, Maxim Lenskiy, Martina Leo, Iker Mata, Alex Muñoz, Sergio Nieto, Eila Nuñez, Kayley Pacareu, Ferran Pérez, Eloy Quero, Marta Ruiz, Marta Sanjuan, Mario Sarabia, Martí Toldos.

 

Horari d'entrenament GOLD

Entrenador SERGIO

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE
16:15 - 17:45 AGUA 20:00 - 21:30 AIGUA 17:15 - 18:45 AGUA 20:00 - 21:30 AIGUA 17:15 - 18:30 AGUA 08:00 - 10:00 AIGUA
18:00 - 19:00 FISIC 18:45 - 19:45 FÍSIC 19:00 - 20:00 FISIC 18:45 - 19:45 FÍSIC 18:45 - 19:45  FISIC 10:15 - 11.30 FISIC

Nedadors/es

Noa Baena, Alejandro Cantero, Mario Carrasco, Aya Chaqui, Unai Cid, Xavier Clarés, Mar Clavell, Erik Andrei Diaconu, Sergio Díaz, Daniel Escobar, Aina García, Eric García, Kenan Martín, Moises Quintero, Aimar Ramos, Jon Romero, Nerea Vegas.

 

Horari d'entrenament SILVER

Entrenadora SUSANA 

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE
18:45 - 20:00 AIGUA 18:45 - 20:00 AIGUA 17:15 - 18:45 AIGUA 18:45 - 20:00 AIGUA 19:30 - 20:45 AIGUA 10:00 - 11:15 AIGUA
    19:00 - 20:00 FISIC   18:30 - 19:30  FISIC 11:00 - 12:00 FISIC

Nedadors/es Silver1

Guillem Barbero, Lola Barbero, Alba Chamorro, Nora Domínguez, Lola Fernández, Daria Fladung, Luciano Gil, Martina Morán, Ariadna Verdon, Dehbia Younssi.

Nedadors/es Silver2

Maria Álvarez, David Cazorla, Henar Cid, Irene García, Elsa Larrainzal, Marta Lorenzo, Diego Pastor, Pablo Pastor, Lucas Sánchez, Nicolas. 

 

Horari d'entrenament INICIACIÓ

Entrenador/a SUSANA, SERGIO

DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS DIVENDRES DISSABTE
17:45 - 18:45 AIGUA 17:45 - 18:45 AIGUA   17:45 - 18:45 AIGUA 18:30 - 19:30 AIGUA  
           

Nedadors/es

Dinu Bostan, Nicu Bostan, Victor Díaz, Enzo Espinoza, Raul García, Oriol Giménez, Nicolás Morato, Martí Prieto, Valeria Sánchez,